A22L-10M-T1
Omron Automation and Safety
型号:
A22L-10M-T1
描述:
CONTACT BLOCK SPST-NO 10A 110V
用户指南
Series A22
Requires Switch Body
(Select First, Then Apply Filters) Compatible Series Omron, A22
Termination Style Screw Terminal
Mfr Omron Automation and Safety
Circuit SPST-NO
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 110VAC