Hoffman Enclosures, Inc.
型号:
A24H20BLP
封装:
-
批次:
-
描述:
JUNCTION BOX STEEL 24"L X 20"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$834.993
$834.993
5
$820.0856
$4100.428
10
$805.1744
$8051.744
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 480in² (3097cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 24.016" L x 20.000" W (610.00mm x 508.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 41 lbs (18.6 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 3,4,12,13, UL-508A |
| Thickness | 16 Gauge |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | - |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Junction Box |
| Mfr | Hoffman Enclosures, Inc. |
| Features | Sealing Gasket, Wall Mount |
| Height | 7.992" (203.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | A24H20 |