A2541R24A20GM
TTM Technologies, Inc.
型号:
A2541R24A20GM
描述:
RF TXRX MODULE BT TRACE ANT SMD
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Transmitting 13mA
Serial Interfaces -
Mounting Type Surface Mount
RF Family/Standard Bluetooth
Product Status Obsolete
Power - Output 1dBm
Series AIR™
Antenna Type Integrated, Trace
Sensitivity -94dBm
Package / Case Module
Data Rate 2Mbps
Memory Size 256kB Flash, 8kB RAM
Current - Receiving 14mA
Voltage - Supply 2V ~ 3.6V
Modulation -
Mfr TTM Technologies, Inc.
Frequency 2.4GHz