A330K15C0GL5TAA
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
A330K15C0GL5TAA
描述:
CAP CER 33PF 500V C0G/NP0 AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 500V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series A
Thickness (Max) -
Package / Case Axial
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 33 pF