C&K
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.751
$15.751
5
$13.547
$67.735
10
$12.6654
$126.654
36
$11.615859
$418.170924
72
$10.836992
$780.263424
108
$10.159632
$1097.240256
252
$9.346908
$2355.420816
468
$8.805037
$4120.757316
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 3 |
| Number of Poles per Deck | 4 |
| Index Stops | Fixed |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Flatted (6.35mm Dia) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 9.80mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 2.5A (AC), 350mA (DC) |
| Contact Finish | Silver |
| Angle of Throw | 30° |
| Actuator Length | 9.53mm |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole |
| Product Status | Active |
| Depth Behind Panel | 14.48mm |
| Series | A |
| Circuit per Deck | 4P3T |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Contact Timing | Non-Shorting (BBM) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | C&K |
| Contact Material | Silver (Ag) |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Tray |
| Number of Decks | 1 |
| Base Product Number | A40303RN |