A41-130-28L
Signal Transformer
型号:
A41-130-28L
描述:
PWR XFMR LAMINATED 130VA CHAS MT
用户指南
Center Tap No
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 4000Vrms
Voltage - Primary 115V, 230V
Secondary Winding(s) Dual
Height - Seated (Max) 85.70mm
Size / Dimension 71.40mm L x 76.20mm W
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight 4.1 lbs (1.9 kg)
Current - Output (Max) Parallel 9.2A, Series 4.6A
Primary Winding(s) Dual
Series All-4-One™
Type Laminated Core
Power - Max 130VA
Mfr Signal Transformer
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 14V, Series 28V