MACOM Technology Solutions
型号:
A6011
封装:
TO-8
批次:
-
描述:
IC RF AMP GPS 1.5GHZ-6GHZ TO8
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$513
$513
10
$504.5925
$5045.925
请发送询价,我们将立即回复。

| Current - Supply | 58mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-8 |
| Series | A6011 |
| Package / Case | TO-8 Style, 4 Lead |
| Voltage - Supply | 5V |
| Test Frequency | 1.5GHz ~ 6GHz |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Frequency | 1.5GHz ~ 6GHz |
| Noise Figure | 1.5dB |
| P1dB | 18dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Tray |
| Gain | 14.8dB |