Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
A6S-6104-H(VNM)
封装:
-
批次:
-
描述:
SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.641
$2.641
10
$2.48615
$24.8615
25
$2.25986
$56.4965
100
$1.958615
$195.8615
250
$1.775702
$443.9255
500
$1.64654
$823.27
1000
$1.52817
$1528.17
2500
$1.388264
$3470.66
5000
$1.291411
$6457.055
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Actuator Level | Raised |
| Number of Positions | 6 |
| Termination Style | Gull Wing |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Actuator Type | Slide (Standard) |
| Current Rating (Amps) | 25mA |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | SPST |
| Height Above Board | 0.173" (4.40mm) |
| Mechanical Life | 1,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | A6S-H |
| Body Material | - |
| Length | 0.637" (16.18mm) |
| Electrical Life | 1,000 Cycles |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Contact Material | - |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Washable | No |
| Base Product Number | A6S-6104 |