Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
A6S-7101-H(VNM)
封装:
-
批次:
-
描述:
SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.9925
$2.9925
10
$2.81865
$28.1865
25
$2.56234
$64.0585
100
$2.220625
$222.0625
250
$2.013164
$503.291
500
$1.86675
$933.375
1000
$1.732544
$1732.544
2500
$1.573932
$3934.83
5000
$1.464121
$7320.605
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Actuator Level | Flush, Recessed |
| Number of Positions | 7 |
| Termination Style | Gull Wing |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Actuator Type | Slide (Standard) |
| Current Rating (Amps) | 25mA |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | SPST |
| Height Above Board | 0.146" (3.70mm) |
| Mechanical Life | 1,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | A6S-H |
| Body Material | - |
| Length | 0.737" (18.72mm) |
| Electrical Life | 1,000 Cycles |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Contact Material | - |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Washable | No |
| Base Product Number | A6S |