Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
A6T-2101(VNM)
封装:
-
批次:
-
描述:
SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5675
$1.5675
10
$1.50765
$15.0765
76
$1.321127
$100.405652
152
$1.22456
$186.13312
304
$1.116003
$339.264912
456
$1.037562
$473.128272
988
$0.965181
$953.598828
2432
$0.874694
$2127.255808
4940
$0.814368
$4022.97792
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Actuator Level | Flush, Recessed |
| Number of Positions | 2 |
| Termination Style | PC Pin |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Actuator Type | Slide (Standard) |
| Current Rating (Amps) | 25mA |
| Contact Finish | - |
| Circuit | SPST |
| Height Above Board | 0.142" (3.60mm) |
| Mechanical Life | 1,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | A6T |
| Body Material | - |
| Length | 0.237" (6.02mm) |
| Electrical Life | 1,000 Cycles |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Contact Material | - |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Washable | No |
| Base Product Number | A6T |