A9BAA-1005F
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
A9BAA-1005F
描述:
FLEX CABLE - AFF10A/AF10/AFE10T
用户指南
Series -
Number of Positions 10
Length 5.00" (127.00mm)
Pitch 0.100" (2.54mm)