Phihong USA
型号:
AA10E-050A(M)-R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.949
$8.949
10
$8.683
$86.83
25
$7.942
$198.55
100
$7.4955
$749.55
250
$7.011
$1752.75
500
$6.545557
$3272.7785
1000
$6.2795
$6279.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Polarization | - |
| Input Type | Fixed Blade |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Wall Mount (Class II) |
| Output Connector | USB Micro |
| Approval Agency | IEC |
| Input Connector | CEE 7/16 |
| Size / Dimension | 2.80" L x 1.34" W x 2.55" H (71.2mm x 34.0mm x 64.7mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 2A |
| Series | AA10E (10W) |
| Power (Watts) | 10 W |
| No Load Power Consumption | 75mW (Max) |
| Cord Length | 59" (1.50m) |
| Region Utilized | Europe |
| Efficiency | Level VI |
| Voltage - Output | 5V |
| Standard Number | 60950-1 |
| Mfr | Phihong USA |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | AA10E |