AA1218FK-07110RL
YAGEO
型号:
AA1218FK-07110RL
封装:
1218
描述:
RES SMD 110 OHM 1W 1812 WIDE
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1218
Ratings AEC-Q200
Resistance 110 Ohms
Series AA
Power (Watts) 1W