AA2010JK-07390KL
YAGEO
型号:
AA2010JK-07390KL
品牌:
YAGEO
封装:
2010
描述:
RES SMD 390K OHM 5% 3/4W 2010
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 390 kOhms
Series AA
Power (Watts) 0.75W, 3/4W