AA2512FK-075K1L
YAGEO
型号:
AA2512FK-075K1L
封装:
2512
描述:
RES SMD 5.1K OHM 1% 1W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 5.1 kOhms
Series AA
Power (Watts) 1W