首页 / LED 指示 - 分立 / AA3527ASYSK/J3-50MAV
minImg
AA3527ASYSK/J3-50MAV
Kingbright
型号:
AA3527ASYSK/J3-50MAV
品牌:
Kingbright
封装:
4-SMD
描述:
LED YELLOW CLEAR SMD
库存 : 14338
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Wavelength - Dominant 590nm
Configuration Independent
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Yellow
Current - Test 50mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.70mm W
Millicandela Rating 1500mcd
Height (Max) 2.15mm
Product Status Active
Supplier Device Package 4-SMD
Series -
Lens Style Round with Flat Top
Package / Case 4-SMD, J-Lead
Mfr Kingbright
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.3V
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 590nm
Base Product Number AA3527
Lens Size 2.40mm Dia