Kingbright
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.399
$0.399
10
$0.2622
$2.622
100
$0.174705
$17.4705
500
$0.12084
$60.42
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 640nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Millicandela Rating | 150mcd |
| Height (Max) | 2.10mm |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SMD |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Package / Case | 2-PLCC |
| Mfr | Kingbright |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.85V |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Wavelength - Peak | 660nm |
| Base Product Number | AA3528 |
| Lens Size | 2.40mm Dia |