Kingbright
型号:
AA4008VRBB1S
品牌:
封装:
Chip LED
批次:
-
描述:
LED BLUE CLEAR CHIP SMD R/A
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.9595
$0.9595
10
$0.62415
$6.2415
100
$0.40926
$40.926
1000
$0.323076
$323.076
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Size / Dimension | 4.00mm L x 1.40mm W |
| Millicandela Rating | 1300mcd |
| Height (Max) | 0.90mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Chip LED |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Irregular Top |
| Package / Case | 2-SMD, J-Lead |
| Mfr | Kingbright |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.3V |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Wavelength - Peak | - |
| Base Product Number | AA4008 |
| Lens Size | - |