首页 / 晶体 / AB-24.576MHZ-B2F-T
minImg
AB-24.576MHZ-B2F-T
Abracon LLC
型号:
AB-24.576MHZ-B2F-T
品牌:
Abracon LLC
描述:
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF TH
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.530" (13.46mm)
Frequency Stability ±100ppm
Size / Dimension 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 Ohms
Series AB
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/U
Mfr Abracon LLC
Operating Mode Fundamental
Frequency 24.576 MHz