首页 / 白色LED照明 / AB-EZD24W-B3-K30
minImg
AB-EZD24W-B3-K30
American Bright Optoelectronics Corporation
型号:
AB-EZD24W-B3-K30
封装:
3030
描述:
2.4W 24V CCT 3000K CRI80 3030 EM
库存 : 3880
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Warm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.52mm)
CRI (Color Rendering Index) 80
Current - Test -
Current - Max -
Lumens/Watt @ Current - Test -
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Thermal Resistance of Package 15°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 3030
Series AB-EZD
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr American Bright Optoelectronics Corporation
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 24V
Flux @ 85°C, Current - Test 170lm (Typ)
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 210lm (Typ)