American Bright Optoelectronics Corporation
型号:
AB-FA01230-19700-8A1
封装:
-
批次:
-
描述:
LED MOD ABFA WH LNR STRP 5M REEL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
200
$0.247522
$49.5044
1000
$0.191102
$191.102
2000
$0.172682
$345.364
5000
$0.161168
$805.84
10000
$0.15541
$1554.1
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | - |
| Configuration | Linear Light Strip, Flexible |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | White, Warm |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| Current - Test | 660mA |
| Current - Max | - |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 91 lm/W |
| Size / Dimension | 5000.00mm L x 8.00mm W |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 720lm |
| Series | AB-FA |
| Temperature - Test | 25°C |
| Type | LED Module |
| Mfr | American Bright Optoelectronics Corporation |
| Features | IP20 |
| Height | 1.60mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 12V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| CCT (K) | 3000K |
| Base Product Number | AB-FA01230 |