AB13600B1149
Anatech Electronics Inc.
型号:
AB13600B1149
描述:
13600 MHZ CAVITY BAND PASS FILTE
用户指南
Insertion Loss 2dB
Size / Dimension 2.795" L x 0.559" W (71.00mm x 14.20mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.559" (14.20mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 1.8GHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 13.6GHz Center