AB2442B1245
Anatech Electronics Inc.
型号:
AB2442B1245
描述:
2442 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
用户指南
Insertion Loss 1dB
Size / Dimension 3.583" L x 2.205" W (91.00mm x 56.00mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 1.260" (32.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 15MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 2.442GHz Center