AB3150B896
Anatech Electronics Inc.
型号:
AB3150B896
描述:
3150 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
用户指南
Insertion Loss 1dB
Size / Dimension 3.920" L x 0.980" W (99.57mm x 24.89mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.620" (15.75mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 103.75MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 3.15GHz Center