AB4935B906
Anatech Electronics Inc.
型号:
AB4935B906
描述:
4935 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
用户指南
Insertion Loss 1.5dB
Size / Dimension 5.394" L x 3.031" W (137.00mm x 77.00mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.945" (24.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 57MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 4.935GHz Center