AB5590B555
Anatech Electronics Inc.
型号:
AB5590B555
描述:
5590 MHZ WIFI CAVITY FILTER
用户指南
Insertion Loss 2dB
Size / Dimension 6.906" L x 3.835" W (175.40mm x 97.40mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 1.276" (32.40mm)
Package / Case Module
Bandwidth 10MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 5.59GHz Center