AB5785B730
Anatech Electronics Inc.
型号:
AB5785B730
描述:
5785 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
用户指南
Insertion Loss 2dB
Size / Dimension 2.992" L x 2.047" W (76.00mm x 52.00mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 1.024" (26.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 100MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 5.785GHz Center