AB6750B718
Anatech Electronics Inc.
型号:
AB6750B718
描述:
6.75 GHZ CAVITY BAND PASS FILTER
用户指南
Insertion Loss 1.5dB
Size / Dimension 2.283" L x 1.575" W (58.00mm x 40.00mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.984" (25.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 900MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 6.75GHz Center