AB930B888
Anatech Electronics Inc.
型号:
AB930B888
描述:
930 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
用户指南
Insertion Loss 1.6dB
Size / Dimension 5.512" L x 3.150" W (140.00mm x 80.00mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 2.213" (56.20mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 20MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 930MHz Center