首页 / 晶体 / ABC2-10.000MHZ-D4Q-T
minImg
ABC2-10.000MHZ-D4Q-T
Abracon LLC
型号:
ABC2-10.000MHZ-D4Q-T
品牌:
Abracon LLC
描述:
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequency Stability ±100ppm
Size / Dimension 0.465" L x 0.217" W (11.80mm x 5.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 45 Ohms
Series ABC2
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Abracon LLC
Operating Mode Fundamental
Frequency 10 MHz