首页 / 振荡器 / ABDFTCXO-52.000MHZ-E-2-CT
minImg
ABDFTCXO-52.000MHZ-E-2-CT
Abracon LLC
型号:
ABDFTCXO-52.000MHZ-E-2-CT
品牌:
Abracon LLC
描述:
XTAL OSC TCXO 52.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Frequency Stability ±280ppb
Current - Supply (Max) 20mA
Size / Dimension 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.15mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ABDFTCXO
Function -
Type TCXO
Package / Case 14-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Abracon LLC
Frequency 52 MHz