首页 / 晶体 / ABLS-8.000MHZ-16-D-4-H-T
minImg
ABLS-8.000MHZ-16-D-4-H-T
Abracon LLC
型号:
ABLS-8.000MHZ-16-D-4-H-T
品牌:
Abracon LLC
描述:
CRYSTAL 8.0000MHZ 16PF SMD
库存 : 800
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 16pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.165" (4.20mm)
Frequency Stability ±35ppm
Size / Dimension 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Series ABLS
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr Abracon LLC
Operating Mode Fundamental
Frequency 8 MHz