Abracon LLC
型号:
ABLS-8.000MHZ-20-R60-L4Q-T
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.475
$0.475
10
$0.39615
$3.9615
50
$0.35625
$17.8125
100
$0.316635
$31.6635
500
$0.300808
$150.404
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 20pF |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.165" (4.20mm) |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Size / Dimension | 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Series | ABLS |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49/US |
| Mfr | Abracon LLC |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 8 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |