ABLS1A24050
Schneider Electric
型号:
ABLS1A24050
描述:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
用户指南
DC Voltage - Input (Max) 340V
Product Status Active
Current - Output (Max) 5A
AC Voltage - Input 100 ~ 240 VAC
DC Voltage - Input (Min) 140V
Efficiency 88%
Mfr Schneider Electric
Features IP20, Universal Input
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC or DC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CB, CE, CSA, CuL, EAC, EN, IEC, KC, NEC Class 2, UL
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 4.63" L x 1.57" W x 4.87" H (117.6mm x 40.0mm x 123.6mm)
Number of Outputs 1
Series -
Power (Watts) 120W