Abracon LLC
型号:
ABLS2-32.000MHZ-D4YF-T
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.24225
$2.4225
50
$0.21812
$10.906
100
$0.1938
$19.38
500
$0.184148
$92.074
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.130" (3.30mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Size / Dimension | 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohms |
| Series | ABLS2 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49/US |
| Mfr | Abracon LLC |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 32 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |