首页 / 晶体 / ABM10W-33.0000MHZ-7-K1Z-T3
minImg
ABM10W-33.0000MHZ-7-K1Z-T3
Abracon LLC
型号:
ABM10W-33.0000MHZ-7-K1Z-T3
描述:
CRYSTAL 33.0000MHZ 7PF SMD
用户指南
Load Capacitance 7pF
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series ABM10W
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Abracon LLC
Operating Mode Fundamental
Frequency 33 MHz