首页 / 晶体 / ABM11-40.000MHZ-D2X-T3
minImg
ABM11-40.000MHZ-D2X-T3
Abracon LLC
型号:
ABM11-40.000MHZ-D2X-T3
品牌:
Abracon LLC
描述:
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
库存 : 9133
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.023" (0.59mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series ABM11
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Abracon LLC
Operating Mode Fundamental
Frequency 40 MHz