首页 / 晶体 / ABM11W-25.0000MHZ-6-D1X-T3
minImg
ABM11W-25.0000MHZ-6-D1X-T3
Abracon LLC
型号:
ABM11W-25.0000MHZ-6-D1X-T3
描述:
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
库存 : 1138
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 6pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series ABM11W
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz