首页 / 晶体 / ABM11W-25.0000MHZ-8-J2Z-T3
minImg
ABM11W-25.0000MHZ-8-J2Z-T3
Abracon LLC
型号:
ABM11W-25.0000MHZ-8-J2Z-T3
描述:
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz