首页 / 晶体 / ABM12W-32.0000MHZ-6-D2X-T3
minImg
ABM12W-32.0000MHZ-6-D2X-T3
Abracon LLC
型号:
ABM12W-32.0000MHZ-6-D2X-T3
描述:
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
用户指南
Load Capacitance 6pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Series ABM12W
Operating Mode Fundamental
Frequency 32 MHz