首页 / 晶体 / ABM13W-32.0000MHZ-8-B2X-T5
minImg
ABM13W-32.0000MHZ-8-B2X-T5
Abracon LLC
型号:
ABM13W-32.0000MHZ-8-B2X-T5
品牌:
Abracon LLC
描述:
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Series ABM13W
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Abracon LLC
Operating Mode Fundamental
Frequency 32 MHz