首页 / 晶体 / ABM13W-48.0000MHZ-8-BH7Y-T5
minImg
ABM13W-48.0000MHZ-8-BH7Y-T5
Abracon LLC
型号:
ABM13W-48.0000MHZ-8-BH7Y-T5
描述:
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±7ppm
Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 48 MHz