首页 / 晶体 / ABM2-33.000MHZ-D4YF-T
minImg
ABM2-33.000MHZ-D4YF-T
Abracon LLC
型号:
ABM2-33.000MHZ-D4YF-T
描述:
CRYSTAL 33.0000MHZ 18PF SMD
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.081" (1.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series ABM2
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Abracon LLC
Operating Mode Fundamental
Frequency 33 MHz