首页 / 晶体 / ABM3C-12.000MHZ-D4Y-T
minImg
ABM3C-12.000MHZ-D4Y-T
Abracon LLC
型号:
ABM3C-12.000MHZ-D4Y-T
品牌:
Abracon LLC
描述:
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
库存 : 115231
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series ABM3C
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Abracon LLC
Operating Mode Fundamental
Frequency 12 MHz