Abracon LLC
型号:
ABM3C-24.000MHZ-D4Y-T
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.817
$0.817
10
$0.72105
$7.2105
50
$0.67393
$33.6965
100
$0.595555
$59.5555
500
$0.564224
$282.112
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Series | ABM3C |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Abracon LLC |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 24 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |