Abracon LLC
型号:
ABM8AIG-27.000MHZ-12-2Z-T3
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.1115
$1.1115
10
$1.0621
$10.621
50
$1.03759
$51.8795
100
$0.889295
$88.9295
500
$0.864595
$432.2975
1000
$0.728736
$728.736
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 12pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Series | ABM8AIG |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Abracon LLC |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 27 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |