Abracon LLC
型号:
ABM8G-24.000MHZ-4Y-T3
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.494
$0.494
10
$0.41325
$4.1325
50
$0.37202
$18.601
100
$0.330695
$33.0695
500
$0.314127
$157.0635
1000
$0.264528
$264.528
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 10pF |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Series | ABM8G |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Abracon LLC |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 24 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |