首页 / 晶体 / ABM8W-13.8240MHZ-7-K2Z-T3
minImg
ABM8W-13.8240MHZ-7-K2Z-T3
Abracon LLC
型号:
ABM8W-13.8240MHZ-7-K2Z-T3
品牌:
Abracon LLC
描述:
CRYSTAL 13.8240MHZ 7PF SMD
用户指南
Load Capacitance 7pF
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Series ABM8W
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Abracon LLC
Operating Mode Fundamental
Frequency 13.824 MHz