首页 / 晶体 / ABS04W-32.768KHZ-6-D5-T5
minImg
ABS04W-32.768KHZ-6-D5-T5
Abracon LLC
型号:
ABS04W-32.768KHZ-6-D5-T5
品牌:
Abracon LLC
描述:
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
用户指南
Load Capacitance 6pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.014" (0.35mm)
Frequency Stability -
Size / Dimension 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 130 kOhms
Series ABS04W
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Abracon LLC
Operating Mode Fundamental
Frequency 32.768 kHz