ABS601-1T24
Bel Power Solutions
型号:
ABS601-1T24
描述:
AC/DC CONVERTER 24V 600W
库存 : 4
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Product Status Active
Efficiency 94%
Mfr Bel Power Solutions
Features Adjustable Output, IP67, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 170 ~ 300 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, DEMKO
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 9.86" L x 4.92" W x 2.36" H (250.5mm x 125.0mm x 60.0mm)
Number of Outputs 1
Series ABS601 (600W)
Current - Output 1 25 A
Power (Watts) 600W